bg_header_home_1
SVADOBNÉ ŠATY
SPOLOČENSKÉ ŠATY
PÁNSKE OBLEKY
DOPLNKY

O NÁS

Svadobný salón Diamond sa od roku 2006 snaží každej svojej zákazníčke premeniť všetky jej sny o šatách na skutočnosť, a to prostredníctvom originálnych a jedinečných modelov šiat a príjemným servisom.
V salóne Diamond v Nitre a v Žiline, vám budúcim nevestám, ponúkame svadobné šaty svetoznámych austrálskych značiek MAGGIE SOTTERO a SOTTERO&MIDGLEY, ktoré sú medzi nevestami u nás i vo svete momentálne najobľúbenejšie a najžiadanejšie, nakoľko sú známe svojou nápaditosťou, nevídanou noblesou a vysokou kvalitou použitých materiálov.
V salóne Diamond v Bratislave Vás zase očarí populárna značka šiat priamo z New Yorku od návrhárky MADELINE GARDNER a exkluzívna portugalská značka MARIA KARIN. 
Okrem svadobných šiat Vám svadobný salón Diamond prináša úžasné a vždy nadčasové kolekcie spoločenských šiat prestížnych značiek FLIRT by MAGGIE SOTTERO, MORI LEE, ALYCE PARIS a iné, ktoré Vás spravia neprehliadnuteľnou na každej spoločenskej akcii.
A nezabúdame ani na pánov, ktorým požičiame šarm a eleganciu v podobe luxusných pánskych oblekov a svadobných viest kvalitnej nemeckej značky WILVORST.

Tešíme sa na Vašu návštevu.